تعیین وقت مشاوره

قبل از تعیین وقت مشاوره حتماً این نکات را مطالعه کنید !!

جهت داشتن یک مشاوره موفق و خوب حتماً به این نکات توجه فرمایید:

۱-مشاور حقوقی و وکیل دادگستری در حکم امین شما خواهد بود و تمامی موضوعاتی که مطرح خواهید نمود به عنوان امانت نزد ایشان می باشد و اطمینان داشته باشید  از تمامی اطلاعاتی که به مشاور خود خواهید داد هیچگونه بهره برداری خارج از منافع و حقوق شما نخواهد شد.پس به وی اعتماد کامل داشته باشید و در کمال صداقت موضوع خود را مطرح نمایید تا بهترین نتیجه را داشته باشید.

۲-قبل از مشاوره شرحی کوتاه از موضوع خود را آماده کنید تا زمان مشاوره بتوانید موضوع را بصورت کامل و خلاصه شده برای مشاور شرح دهید و خلصه ای از آن را نیز در فرم تعیین شده درج نمایید.

۳-در صورتی که برای مشاوره خود نیاز به ارائه مدارک و مستنداتی دارید می توانید از آنها تصویری واضح تهیه نمایید و قبل از وقت مشاوره به شماره واتساپی که در همین صفحه درج شده ارسال نمایید.

۴-با توجه به محدودیت وقت مشاوره در صورتی که نیاز به وقت بیشتر از ۳۰ دقیقه دارید حتماً وقتی را انتخاب کنید که نوبت بعدی آن آزاد بوده و آن را نیز رزرو نمایید. 

۵- برای احترام به شما مراجعه کننده عزیز در صورتی که به هر عنوان از مشاوره خود رضایت نداشته و نتیجه مطلوب خود را نگرفتید از طریق شماره واتس آپ موضوع را مطرح نموده تا هزینه مشاوره بدون هیچ سؤالی به شما عودت داده شود .