تماس با من

تماس با من
مراجعین محترم : ممنونم از این که به این صفحه مراجعه نموده اید . برای تماس با بنده می توانید از راههای ارتباطی که در این صفحه پیش بینی شده استفاده نموده و سژالات و مشکلات حقوقی خود را مطرح نموده تا با بررسی دقیق آن پاسخی مناسب برای آن بیابید .
ساعات مراجعه حضوری برای دفتر اینجانب شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۵ الی ۸ بعدازظهر بوده که می توانید از طریق تماس با دفتر هماهنگی جهت مراجعه حضوری را به عمل آورید.
در صورت تمایل به مشاوره آنلاین این امکان وجود دارد تا از طریق واتس آپ بصورت آنلاین و تصویری ارتباط برقرار نموده و در وقت خود صرفه جویی نمایید .
مشاوره حقوقی

«راههای تماس»

خمینی شهر ، خیابان امام شمالی ساختمان قرض الحسنه حسنات ، طبقه اول

۰۳۱۳۳۶۱۵۰۷۲

alijani7519@yahoo.com

دفتر وکالت علیرضا علیجانی مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری با شماره پروانه ۱۰۶۷ از کانون وکلای دادگستری اصفهان از سال ۱۳۸۶ فعالیت خود را در حوزه قضایی خمینی شهر آغاز نموده و در خدمت مراجعین و همشهریان محترم خود بوده است .

در این دفتر تلاش گردیده علاوه بر تکریم ارباب رجوع با سرلوحه قراردادن حق و عدالت و حرکت در چهارچوب قوانین و دوری از پرونده های موهوم و بی نتیجه، اعتماد مراجعین و موکلین را کسب نماید. 

در این راستا مؤسسه حقوقی گروه وکلای مهربین اولین مؤسسه حقوقی با مجوز کانون وکلای اصفهان توسط این دفتر با همکاری تعدادی از همکاران با تجربه و خوشنام در حوزه قضایی شهرستان تشکیل که بصورت تخصصی فعالیت خود را بزودی در سطح شهرستان آغاز خواهد نمود که برای آشنایی با این مؤسسه می توانید از سایت آن دیدن فرمایید. 

تماس با من